• 04/07/2023 0 Komentarze
  Jak szybko wyznaczyć granice działki za pomocą ogrodzenia panelowego

  Zaznaczenie granic działki, a tym samym zwiększenie prywatności może okazać się nie lada wyzwaniem. Klasyczne płoty są bardzo czasochłonnym i kosztownym rozwiązaniem, które nie zawsze jest konieczne. Obecnie istnieją inne sposoby — szybsze, ale równie wytrzymałe. Mamy na myśli oczywiście ogrodzenia panelowe, czyli płot składający się z modułów gotowych do montażu. W żadnym stopniu nie obiegają one od tradycyjnych rozwiązań, a pozwalają zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas.

  Dowiedz się więcej
 • 23/05/2023 0 Komentarze
  Zmieniamy się dla Was i dla dobra naszej planety

  Jesteśmy firmą produkcyjno - usługową, a co za tym idzie, nasze zapotrzebowanie na energię jest spore. Niedawno, bo niespełna rok temu, postanowiliśmy iść z duchem czasu i zainwestowaliśmy własne środki w odnawialne źródła energii. Pozwoliło nam to m. in. zlikwidować kocioł węglowy na ekogroszek, którym ogrzewaliśmy nasze hale produkcyjne, i zastąpić go promiennikami na podczerwień.

  Dowiedz się więcej
 • 28/11/2022 0 Komentarze
  Jak tanio ogrodzić działkę czyli ogrodzenia panelowe

  Stworzenie znakomicie prezentującego się ogrodzenia wcale nie musi się wiązać z wysokimi kosztami zakupu i montażu. W tym zakresie warto bowiem stawiać na sprawdzone rozwiązania, z których skorzystało już bardzo wielu konsumentów. Wspomnieć tutaj należy przede wszystkim o ogrodzeniach panelowych. Konstrukcja ta składa się z powtarzalnych i dopasowanych do siebie elementów, w których skład wchodzą przede wszystkim przęsła, słupki, łączniki oraz mocowania. Wybrane modele mogą dodatkowo posiadać również furtki i bramy.

  Dowiedz się więcej
 • 28/11/2022 0 Komentarze
  Różnice pomiędzy przęsłami panelowymi 2D a 3D

  Każdy z nas chce, aby ogrodzenie wokół posesji nie tylko w znakomity sposób się prezentowało, ale również odpowiednio chroniło budynek przed dostępem osób trzecich. Na rynku spotkać można różnego rodzaju rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne, które są dostępne w bardzo wielu wariantach. Ostatnimi czasy rosnącym zainteresowaniem konsumentów cieszą się przęsła panelowe. Są one dostępne w wersji 2D oraz 3D. Na czym polega różnica oraz na który wariant najlepiej jest się zdecydować?

  Dowiedz się więcej